koleini
06 اسفند 1401 - 18:09

همایش ملی«معماری، شهرسازی و گردشگری»در کرمانشاه درحال برگزاری است

کرمانشاه- رئیس جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: همایش ملی «معماری، شهرسازی و گردشگری» به مدت ۲ روز در کرمانشاه در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل جلیلی بعد از ظهر شنبه در مراسم افتتاحیه همایش ملی «معماری، شهرسازی و گردشگری» که به همت جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: این همایش در ۲ روز و به منظور آشنایی با دستاوردهای علمی و تازه‌ترین روش‌های معماری، شهرسازی و گردشگری برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری همایش ملی «معماری، شهرسازی و گردشگری» به میزبانی جمعی از اساتید و دانشجویان در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد که علاقمندان به این سه حوزه می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش ملی «معماری، شهرسازی و گردشگری» به صورت حضوری و غیر حضوری، تصریح کرد: به منظور راحت‌تر کردن مسائل مربوط به همایش و ارائه تمامی مقاله‌ها در این دوره همایش به این ۲ صورت برگزار می‌شود تا سایر علاقمندان در سایر استان‌ها امکان شرکت در این همایش را نیز داشته باشند.

جلیلی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش ملی «معماری، شهرسازی و گردشگری» ارسال شده که در نهایت ۲۰ اثر از بین آنها منتخب خواهند بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1056869