koleini
02 فروردین 1402 - 10:03

استاندار کرمانشاه: همگی برای تحقق شعار سال تلاش مجدانه داشته باشیم

استاندار کرمانشاه گفت: همه باید مجدانه برای تحقق شعار سال تلاش کنیم تا سهم خود را ان‌شاءالله در برقراری شرایط بهتر برای خودمان و فرزندانمان ایفا کرده باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه ضمن تبریک عید سعید نوروز و بهار خلقت الهی و همزمانی با بهار معنویت و قرآن، اظهار کرد: کرمانشاه زیباف یکی از مناطق ویژه و منحصر به فرد ایران اسلامی است، این استان بر دریایی از فرصت و ظرفیت قرار دارد هر چند با مشکلات و مسائلی دست و پنجه نرم می‌کند اما همه آن‌ها با دست‌های باکفایت مردم استان قابل حل است.

وی تصریح کرد:کرمانشاه با اقلیمی چهار فصل و غنی، با تاریخی پرافتخار، با مجموعه‌ای از افتخارات دفاع مقدس با یک فرصت استثنایی در بهره‌مندی از مردمانی خوب، شریف، خون‌گرم و متدین؛ آینده را برای خود و فرزندانمان بهتر و زیباتر می‌سازد.

استاندار کرمانشاه افزود: براساس آیات قرآن کریم، خداوند متعال سرنوشت هر قوم و گروهی را به دست خود آن‌ها سپرده است؛ لذا هیچ تحولی در استان رخ نخواهد داد مگر اینکه خودمان بخواهیم و با اراده و تلاش جمعی وارد میدان شویم.

وی اضافه کرد: ما مردم کرمانشاه می‌توانیم سال جدید را با عزم، اراده و تلاش جمعی به یک سال پرافتخار تبدیل کنیم؛ سالی که گذشت برای ما مردم ایران و کرمانشاه خاطرات تلخ و شیرینی داشت.

صحرایی یادآور شد: با مجموعه‌ای از دشمنی‌ها و بدخواهی‌ها موواجه بودیم.گروهی از دشمنان لجوج ایران تلاش کردند ملت را به زانو درآورند انواع دسیسه‌های اقتادی، فرهنگی و اجتماعی را علیه ملت شریف ایران به کار بسته، اما آنچه باقی‌ماند افتخار مجدد و عزت ماندگار در سایه اتحاد، همبستگی و هوشیار ملت و رهنمودهای مقام معظم رهبری بود.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «مهار تورم، رشد تولید»، اظهار کرد: همه باید مجدانه برای تحقق شعار سال تلاش کنیم تا سهم خود را ان‌شاءالله در برقراری شرایط بهتر برای خودمان و فرزندانمان ایفا کرده باشیم.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1103944